Profesionální program
pro kvalitativní analýzu dat

Zkušební verze programu MAXQDA Analytics Pro

Demo verze

Zkušební verze programu MAXQDA Analytics Pro

Kurzy, ukázky a videa, která vám pomůžou začít s MAXQDA

Pokud chcete licenci získat, klikněte sem.

Profesionální program pro kvalitativní analýzu dat – MAXQDA

O produktu

Program MAXQDA je moderní nástroj pro profesionální analýzu kvalitativních dat a organizaci poznatků. Je používán v akademických i aplikovaných oborech, například v sociální a kulturní antropologii, sociologii, politologii, psychologii, zdravotnictví, ekonomii, pedagogice, marketingovém výzkumu či urbánním plánování.

Uživatelé MAXQDA

I spent several months researching the options, and ultimately decided to trial MAXQDA. We brought in a MAXQDA certified trainer, and bought a network license so that our large team at Microsoft could use the tool. We were not disappointed[…]
I was so convinced in its efficacy in the applied qualitative field that I bought MAXQDA for my team when I joined Amazon. I was especially delighted when they recently added the Stats package, which allows us to avoid the extra expense of buying SPSS.

Sam Ladner, Ph.D.
Senior UX Researcher, Amazon


Další informace v anglickém nebo německém jazyce

Další informace o MAXQDA získáte na našich stránkách v anglickém nebo německém jazyce. Na těchto stránkách naleznete celou řadu služeb, včetně video návodů, které Vám pomohou při práci s programem. V případě jakýchkoli dotazů nás, prosím, kontaktujte na emailu info@maxqda.com.  Pro další informace o práci s MAXQDA v českém jazyce se můžete obracet na překladatele programu (viz kontakt níže).

Navštívit stránky v němčině Navštívit stránky v angličtině