MAXQDA

Program MAXQDA jest dostępny w 12 językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, tureckim, chińskim, japońskim, tajskim oraz od niedawna w języku polskim!Jasna i przejrzysta struktura programu: MAXQDA jest podzielona na cztery główne okna, które odpowiadają czterem kluczowym obszarom procesu jakościowej analizy danych:

  • kompletna baza danych tekstów (okno „System dokumentów”)
  • klucz kodowy (okno „System kodów”)
  • analizowany tekst, zawsze bezpośrednio dostępny (okno „Przeglądarka dokumentów”)
  • pole do tworzenia zarówno prostych, jak i wyszukanych zapytań, miejsce weryfikacji konstruktów teoretycznych (okno „Wyszukane fragmenty”)

Wszystkie kluczowe funkcje są zawarte bezpośrednio w każdym z okien. Dalsze funkcje oraz skróty są dostępne poprzez górny pasek skrótów oraz menu. Narzędzie wizualne MAXMaps oraz w pełni zintegrowany moduł dodatkowy do analizy słownikowej i treści MAXDictio są również dostępne przez to menu.
MAXQDA odróżnia się od innych narzędzi do analizy tekstów poprzez wysoką wydajność I stabilność, rozbudowaną funkcjonalność oraz przyjazność użytkownikowi. Prostota programu nie oznacza jednak braku wyrafinowania: MAXQDA dowodzi, że najwyższe technologiczne standardy oraz moc może być połączona z prostym i intuicyjnym użytkowaniem. Ta właściwość programu jest skutkiem jego następujących charakterystyk:

  • uporządkowana i przejrzysta struktura programu,
  • wszechstronnych i zróżnicowanych funkcji, połączonych z unikalnym, zaawansowanym modułem do wizualizacji, kodowania, pisania i przeglądania notatek oraz
  • integracji z pakietem MS Office oraz MS Internet Explorer.

Download Demo

System requirements

Niestety, większość strony jest dostępna w językach angielskim i niemieckim. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt poprzez e-mail: info@maxqda.com

Professional MAXQDA Trainers speaking Polish

  Name Location Radius Language Region
Dr. Łukasz Krzyżowski Berlin, Germany / Krakow, Poland Europe English, Polish Europe

MAXQDA Reseller

Continent Prio Company Country
europe3Restor Spolka JawnaPoland
europe3GIGA MULTIMEDIAPoland
europe3DMW Communication Dariusz MakuchPoland